Дибр

Aug. 23rd, 2017 02:32 am
5
працював. в 16 30 пішов додому, потім ще працював.

Гітара. Дибр, спати. Унікальності.

Дибр

Aug. 22nd, 2017 12:08 am
7
з зятем в місто, офіс, працював, час пролетів швидко, тільки сів, вже вечір, прийшов додому упав на ліжко. Ше може почитаю стрічку.

Дибр, спати. Автоматичності.

PS Там у Хуана о мышах, не то что рыться в кодо-потрохах.

Дибр

Aug. 20th, 2017 10:50 pm
10
йшов дощ з 3 ночі, виспався. В сараї криша протекла, мати кажуть бо літом племінник лазив по криші, а шифер там старий, полопався, поставив одну нову шиферину, та старі поперекладував трохи, шоб меньше текло. Але все одно капає. Замазав щілини біля димоходу. поїхав з зятем придбав ізвісті негашеної, показав племінникові як гріється вода кали заливаєш каміння. Мати не дали мені білити погріб, кажуть ше не погасилась. Самі хочуть, нехай.

Дощ весь день. Грався з банана пі, поставив камеру, скриптів накидав, буде зображення раз в декілька хвилин скидувати, на другий поверх, під дах причепив. Грався поки не стемніло. Перевірив погріб, висохло все. Переніс огірки засолені в погріб, бо пересоляться під полами.

На другому поверсі викрутив замок, бо зовсім розламали поки мене не було. Треба новий брати, але всі гроші матері віддав, бо хочеться пам'ятник ставити батькові.

Викинув на робочий сервер з камери заображення, подивлюсь на скільки його вистачить. З тіткою ше побалакав, перестав працювати сайт, бо амазон убив мій аккаунт, не заплатив, вони довго просили грошей, але просили у тітки, бо я на неї все зареєстрував рік тому.

Дибр, спати. Тепла.

Дибр

Aug. 19th, 2017 11:36 pm
Вчора, 5, працював, після роботи, сходив на тілоохоронець кілера, музики мало, а на кіно сходити можна, все теж саме, але трошки краще чим ніяке. Далі гуляв по місту, до 5 ранку, додому прийшов і упав спати.

12 01
+2 хвилини, дзвонить Олексій, хоче погратися з залізяками, позвав мене до себе на дачу, домовилися шо забере мене. Поки він до мене їхав, подзвонив один із замовників, прийшлося працювати. Поки їхали на дачу взяли кіло м'яса, мариноване. Розпалили вогонь. Погралися з нанопі, бананапі, расберріпі. Поки шо зупинилися на нанопі. Приготували м'ясо, поїли. Поїхали до Брута, побалакав з ним про авто грузове, треба буде дров привезти. Початок вересня, не раніше.

Вернулися до Олексія на дачу. Потім до нього додому, там Тетяна приготувала поїсти, пожерли. Далі подзвонив брат Олексія, просив помогти розвезти всих додому, бо авто десь серед дороги перестало працювати. Не заводиться і все. Розвезли, вони поки чекали напилися пива. П'янющі.

Додому за місто. Дибр, спати. Незалежності.

Дибр

Aug. 17th, 2017 11:50 pm
5
Працював весь день, до 20, прийшов додому гітара, потім 3 години погрався з банана пі.

Дибр, спати. Аполітичності.

Дибр

Aug. 16th, 2017 10:25 pm
Майже не спав, крутився. 4 50

до 12 в офісі, потім поїхав помогти причепити плакат, причепили, ще один підняли вище, побалакали, вечір. Вернувся в центр, поїв картоплі, зайшов в будинок кіно забрав листа, набрав С. спитав чи можна брати приголошення собі з цього листа, дозволив. А біля двере в зал мене впізнали і кажуть проходь, не треба показувати нічого. Отаке.

Додому, дибр, спати. Працював у автобусах та авто поки їздив. Доробив статистику, все. Закинув інформацію бітріксоїду. Все, все, все. Тепер шось друге треба буде робить. Загальності.

Дибр

Aug. 16th, 2017 12:06 am
5
Працював, те ж саме. в 18 20 пішов у парк, там концерт, Цоя співали. На роботі згадав Шао? Бао! купила мама коника. Слухав. Давно не слахав їх. Буває ж.

Кадастрові номера на ділянку землі кажуть мати нотаріус перепутав в якомусь місці, буду розбиратися незабаром.
Дибр, спати, співчуття.

Дибр

Aug. 14th, 2017 10:03 pm
6
Працював. Знайшов багу. Настрій ніякий. Студенти знову вчепилися, одному рельси+джс+хтмл, другому баш. Сам сидів з пхп та сі. Після роботи вони покинули робити вигляд шо не кодять і засипали питаннями. Через 2 години питання скінчілися. Додому, гітара. Лугше.

Дибр, спати. Частотності.

Дибр

Aug. 14th, 2017 12:05 am
10 виспався.

Витягнув все з погріба, картоплю стару, мішків 4, моркву пів мішка, пісок з під моркви 4 відра, банок не знаю скільки, але багато, племінник поміг, бо я б замучився бігати туди сюди, через шухляду. Потім всю консервацію сховали під поли, виніс всі доски з погреба, прибрав там. Поставив обігрівач, нехай там все просохне. Важко після 3 місяців байдикування, всі м'язи болять. Нога опухла. Поїв вишні та малини, те шо після граду залишилося на гілках. Вишня бита вся. У матері на ноуті 10 вінда перестала запускатися, от же ж. З Суботовом мати балакали через мій. У них там горе, рідня розбилася десь під містом Сарни. Одна тітка в мордокнижці одразу змінила аватар на свічку, а друга зовсім перестала заходити, так що я вще знав шо щось трапилося.

Кицька принесла крису, показала матері і з'їла. Пробував працювати, нічого по ділу не зробив. Зять одвіз в місто.

Дибр, спати. Байдикуватості.

Дибр

Aug. 12th, 2017 09:21 pm
9 40

11 електричка, до 15 піднімав забор під горою, весь упав, йшли дощі він важкий став, потім вітром подуло і не витримали стовпчики, вони всі там гнилі, бо в болото закопані, дюймових труб нашукав та позибивав, причепив усе на ті труби. Матері аби тільки собаки не бігали з річки. Потім переставив нову консервацію під поли, бо місця вже немає в одній кімнаті, а мати збираються ше шось варити. Потім Розбирався з баком під воду, 400 літрів, він вже майже порожній був, крани позакривав, повідкручував усе від нього, спробував витягти на вулицю, а ніяк, батько яого туди затягнув ще коли двері не поставили, а тепер треба двері знімати, не став знімати, поставив набік, взяв швабру та полотенця протирав, помив, чистенько, все на місце поставив, зібрав. Тест пройшов, не тече поки шо ніде. 19 00. Втомився, сів та й заснув, через годину племінниця розбудила, поїв, знову спати хочу.

Дибр, спати. Відмовостійкості.

Дибр

Aug. 12th, 2017 06:20 am
6
працював до 20. Потім ходив по місту, тільки вернувся. 6 ранку.
Спати. Байдужості.

Дибр

Aug. 10th, 2017 11:29 pm
4
Знову не спиться.

Офіс, весь день js/php, плююся, але треба дороблювати, Валерій мовчить, мабуть знову депресує, Олег на новій роботі. Хлопці сміються. Воно ше й на ларавелі. 1с ник може нас покинути незабаром, і ше одну людину з відділу позвали на співбесіду. Так шо не знаю скільки нас буде через місяць. З нового року Ж. може нас покинути.

Слухи ходять шо засновника підприємства посадили. Вже давно. А я ні слухом ні духом.

Задовбав віртуалбокс, скачав паралельс, поставив, з офіційного ісо убунту не ставиться, взяв образ їхній, працює, картрідер прокинувся всередину, щастя є. Один раз поїв за день, працював все. Вернувся додому майже в 22. Гітара, дв полистав трохи.

Дибр. Спати. Грамотності.

Дибр

Aug. 9th, 2017 11:15 pm
6
Офіс, перебирав бранчі, поскидував до кучі все в новій адмінці. Один студент хворіє. Потім на об'єкти. Поки їздив працював у ноуті. Не їв до 16, вимотався, трохи не заснув, ноут сів. Вернулися до офісу, там ще шось робив. Статистику докручував, джс та пхп на ларці.

Настрій чогось не той. Дибр. Спати. Мабуть істотності.

ЗИ Ше гітара була, в 21 вернувся тільки з роботи.

дибр

Aug. 8th, 2017 09:19 pm
7
Пішов на електричку, офіс. Там всякий код вертів, то стару адмінку, то нову. Старий extjs мені не подобаэться. Переробив декілька помилок, понаходив багато console.log. Хто залишив незрозуміло. Потім пхп, мені боляче, переробив трохи. Менеджери побачили шо взявся, почали закидувати бажаннями.

До вечора так крутився на роботі, потім ще пів години після. Пішов до кінотеатру, сів та й працював далі, не помітив як час початку сеансу пройшов, так і не сходив у кіно. Вернувся додому сонний. Бо дощ та холодно.

Дибр, спати. Суттєвості.

Дибр

Aug. 7th, 2017 09:49 pm
5 20
Студент с нонстопа приперся, каже пусти поспати 2 години, пустив. Сам завалився, лежав, вже не спиться.
Офіс, працював. З Іркутська почали телефонувати, в них перестала працювати адмінка, через неділю після нас, цікаво, хром обновлюється потихеньку, по геолокаціі розпізнають мабуть. А нехай тепер сидять без адмінки, самі пробували мій софт украсти, украли наполовину - а тепер шо, до мене звертаються. Сказав нікому не домогати, нехай гроші несуть за 3 роки.

Відкрив старий гмайл, там звали працювати ше в червні, вже пізно, але цікаво у кого це залишилася моя пошта, якій 10 років.

Брдж добавив у фейсбуці, 2 роки не добавляв, і на тобі.

Потім з С. на об'єкти. Вернувся, звонили мати, плакали шо дах тече. ПШШШШШШШ, в 17 плюнув на все побіг на електричку, приїхав, заліз подивився - не тече, трохи по трубі затікало, так воно завжди так було. Знайшов фольги промислової, взяв металеву смужку для сайдінга, гайку, болта, замотав, і закріпив. Спідницю ше одну зробив, повище. Почистив водостоки.

Вишню вітром з градом позбивало, перець та огірки побило, цибулю всю побило, бадилля картоплі перемісило. На вихідних все. Вишню мати позбирали та компотів наварили.

Читати стрічку не встигаю.
Дибр, спати. Спідручності.

Дибр

Aug. 6th, 2017 11:33 pm
П'ятниця
6
Офіс, працював.
Після 8 дівчат та ще манагер Є. поперлися в Хакасію, на озеро Шира.
Приїхали, дівчата нажерлися, кроми двох. Музику завели, сусідка позвала адміністратора, потім поліцоїв, поки воні розбиралися зробив три партії шашликів, потім мені надоїло, пішов спати, але ж постійно в кімнату шастали, погано спав.

Суббота в 8 Є. всіх підняв, і сам утік кудись.
Пішли з дівчатами на пляж, покупалися, вернулися, в столову, поїли, потім хтось спати хтось на пляж, теж спати. Вернувся Э, попросыв ноут для музики, сидів за діджея. В 16 половина дівчат закинулися колесами, стало зовсім нецікаво.

Приїхав М. з жінкою та дитиною, з ними на пляж, плавав на збирав камінці для замку який булували М. з дитиною.

В 19 зібралися і почесали на друге озеро, М. і його жінка хз дитиной. Поки він за дровами та хлібом поїхав, ми поставили палатку, зварили поїсти, побалакали, корисне для мене спілкування. Дуже корисне. Для комарів робили суміш з якихось капель гвоздики та спирту, працює на 100%, першый раз таке бачив. Понатирав ноги руки.

Сиділи під сусідську гітару співали, небо в зірках, потім місяць виліз. Гарно, розвели вогонь. Балакали. Давненько я так гарно не відпочивав. Бо люди такі. Дуже подобаються, дитина балакає з двох років.

В палатку, спати.

Неділя 8
Купалися, вода солона. Зв'язку немає. В 12 вирушили додому. В 17 40 приїхали до батьків жінки, там поїв борщу, картоплі жаренної, кавуна, ше шось. Мати жінки з західної України, їхній рідні в Львів возив передачу. В цих краях жінка М. мабуть одна людина з якою мені завжди подобається спілкуватися, не вважаючи ..., ага. Дуже подобається.

19 00 в місті, тільки грошей на автобус немає. Шукав банкомат, набрав сестру двоюрідню, там ще й брат приїхав, пішов до них, посидів побалакав, так як на мітап вже спізнився.
Автобус.
Приперся додому в 22 20, звали ще на нон стоп, але досить, завтра працювати.

Вдалий відпочинок.
Дибр, спати. Легкості.

Дибр

Aug. 4th, 2017 12:28 am
6
лежав, офіс, до 11. Далі на об'єкти, на один не пустили, на другому сиділи 4 години, знайшов рішення. Спробував поїхати додому на автобусі, та не в ту сторону поїхав, поки вертався зустрів знайому, трохи побалакали, каже краще ходить став. Зайшов у торговий центр, поїв, далі сидів код писав, бо по пробках на автобусі в таку спеку, ніякого бажання нема. Доробив 2 задачі, з січня висіли, все не брався, а тут взяв і зробив за 3 години, ...

Полазив по місту. Вечір, тепло, гарно. До 00:15.

Дибр, спати, артестичності.

Дибр

Aug. 3rd, 2017 01:58 am
6
Працював, об'єкт, знову офіс. Після роботи пішов в сторону парка, а там трапилося вдв, поки йшов зустрів знайому, потріщали про всяке. Вдв не одні були, коло них були поліцаї.

Тітка яка тільки їздила в Львів, пише дуже вдячна за те шо повіз взимку до Одеси. Через те вона й в Львів поїхала, бо вже побачила як воно легко. Подякував їй за ці слова. Підказав що тепер вона може через Чоп і далі подорожувати. Рідна людина, насправді, радий.

З другою тіткою з Ангари побалакав по телефону, мати до них знову поїхала на відпочинок, все у них добре.

Вернувся пізно, дибр, спати. Привабливості.

Дибр

Aug. 1st, 2017 10:10 pm
6
Лежав, офіс, планірка. О. все передав, запушив усе, закинули проекти на нову віртуалку, виставили в мережу. Переробив трохи скуловські скрипти до старої адмінки, бо asc це бігти кожен раз в кінець, а desc як раз тепер, перше те шо треба. Чому спочатку так не зробили не знаю. Переписував сішний код.

Після обіду О. пішов додому.
Вечір, додому, зі мною пішов менеджер С., треба йому одна штука, просить шоб зробив. Не знаю. Поміркую.

Книжка, гітара.

Дибр, спати. Турботливості.

Дибр

Jul. 31st, 2017 11:28 pm
5
Пішов лазити по дворі, пожер всякого, то вишня, то малина, то смородина, горох. В 6 30 пішли з зятем в машину та в місто.

Офіс. О. взавтра закінчую писати код, знайшов місце покраще. Flash в хромі там лісіцт не працює, адмінка наплоловину перестала працювати з п'ятниці, прийшлось лізти в extjs 3, 5 років працювало без помилок. Переписав під html5. Працює, трохи змінився вигляд, та нічого.

В п'ятницю ше коли йшов до Філа бачив одного з директорів фірми,в якій працював 10 років тому. Він з жінкою та дитиною, на велах чекали зеленого, мене не впізнав.

Не розумію чого верстакам так важко працювати з div/mod, ну ніяк, шось заважає. Не тільки з цим.

Дибр. Спати. Гуманістичності.

Profile

Alex Krivolutsky

September 2017

S M T W T F S
      12
3 4 5 67 8 9
1011 12 13 141516
17 181920212223
24252627282930

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 10:31 pm
Powered by Dreamwidth Studios