Дибр

Jun. 27th, 2017 09:12 pm
7 збудив будильник, оце поспав, шось снилося, не пам'ятаю.

В офіс, 39 хвилин планірки, і додому. Її побачив і добре.

Прийшов, ногу поклав на перину, зробив таку шоб м'якенько було. Ліг, переписував піл статистику до обіду. Директор причепився з ксяомою, каже перестала працювати клава, йому треба знайомі в одній фірмі, є такі, пороспитав, кажуть вези. Тепер директор думає.

Приїхав зять, каже ось тобі квитанціі, ходи плати.

Розболілася голова в обід, ліг та лежав, після 15 пройшла. Прийшла сусідка попросила зробить їй вайфай на ноуті. В минулий раз все закінчілося знайомством з дочкою сусідки, тій хотілося заміж, мазавс як міг, навіть гроші не брав. Після листопада більше її не бачив. Це вже друга сусідка.

Далі, на тобі звонять, кажуть сервер в офісі ліг. Ну як? А єлектроєнергію вимикали. Без мене так нічого й не зробили, забрали в 17 47. Прїхали, виходила крикнув пока, чув відповідь, підловив, не зрозуміла шо то я, ахахаха. Карта в сервері перестала працювати. Коли збирали сервер, Олексій питав скільки карт треба, казав шоб дві було, одна запасна, ось і стала в нагоді. Налагодив. Клікхаус відверто кажучи - "кізяк". Бо не завівся. Ну не я з ним працюю, нехай.

Пішов поїв, хотів усякі комунальні оплатити, так ні, не працюють банкомати на прийом готівки.

Прийшов, сусідка прийшла, спитав уміє підключати, ні не вміє, пішов настроїв, питає шо з неї, ох, дурне теля, хвостом виля. Нічого. Зайшов додому, дивлюсь в контакті знову добавилися, привіт приіт, ага, так прямо і пишу кохаю вже, все, мовчать, але не видаляють мене з друзів, чого чекеють не розумію.

Монасакс наприклад зійшлася з Олдманом, видно це стало пів року тому, писав я їй, тікай бо він злий дядько, ахаха, полайкали тоді коментар обидва. У неї в жж дісклеймер посвячений мені, колись я написав два коментарі, коли її знову обманув хлопець, написав шось по ділу, не послухала, потім ще 6 років втратила на дурня. Аноніма забанила, після цього випадку, ще один раз пробував помогти одній знайлмій дівчині, і все, більше не буду. Радющий за Мону, пробила головою стіну, молодець. А той, ну шо ж.

Трохи фото понаскидували.
Нічний чайник на вогні:
fire

Ганяю гусей:
Geese
Брут це прокоментував у себе так: "— Вы знаете, Бендер, как я ловлю гуся? Я убиваю его как тореадор, - одним ударом! Это опера, когда я иду на гуся! «Кармен»!"

Тут і червона тряпчина і корова. Посміялися. Бо гітаристці ловили гуску, не зловив, та хочаб пробував, треба їй нашось була гуска, ахахаха. Але пізніше квітів зібрав для неї, стояли на столі.

Оброблене фото від Брута, я як побачив казав видалити негайно, а він такий, як вишлю тобі, то й будеш видаляти у себе, образився, ну шо ж, викладую. Жидобендерівець на березі Єнісея:
Jidobenderivec

Оригінал, бо кажуть нафотошопив дуже:


Дибр, спати. Ввічливості.

Дибр

Jun. 26th, 2017 08:38 pm
П'ятниця 4 43
Почалося, секунда в секунуд все ставалося.

Зібрався в дорогу, забрали, трохи співали в дорозі, одна дівчина з нами їхала, гарно співала, англійською також уміє. Та й слухали гарно, бо Брут чудово підбирає пісні в дорогу. Грали в якесь так/ні. Швидко пролетіли 3 години.
9 приїхали. Гітару не брав, дівчина вже взяла.

Почали купатися зразу, потім ставили намет, готували поїсти. Сидів на стільці, бо нога ж. Пухне, шо ж зробиш. Викопали холодільнік-яму, закидали м'ясо. Поїхали до сестри Брута, вона з чоловіком недалеко свою компанію чекала, їм пива повезли. Покаталися по сусідньму селу. Вернулися, сидів на березі, ноги по кісточки в воді. Заліз, трохи поплавав, але судома тяне ногу, довго не можу. Слухали гітару та співали. Грали в ігри, усякі. Воно мені не цікаво, трохи пограв,
далі попросив гітару, та вчився. Брут з топором та дощечками поміг сусідам витягувати мерса, той п'янющий закопався на дно. Принесли пива якогось дорогущого. Спробував, такеж як і остальне, банку випив, в голову дало. Став балакати тільки метафорами, Брут підтримав, почалося весілля, на кожен вислів в відповідь казити чи шось асоціативне чи з підміной букви слово, але з новим сенсом, така гра мені подобається, тільки встигай, давно я не грав в цю гру, бо його жінка забороняла нам так себе вести. Воно й справді важко дівчатам сприймати потік слів, деякі образилися, поки Брут не відмітив що це гра, та не почав пояснювати. Мабуть вперше я почав цю гру, навіть Брут не зрозумів шо граю, буває, струни в голові натянуті, от і пограв. Чекали до 2 ночі ше два авто, бо могли в пісок сісти, і треба було б штовхати. Приїхали, накормили, напоїли, розташувалися. Поставили житло. Хтось витягнув горілку. Я пішов у намет, спати, бо 2 ночі для мене вже дуже-дуже пізно. Ліг, там вже дівчина спала, на сусідньому місці. Планували 6 людин на ніч у наметі, от смішні, всі позабирали мішки, спали вдвох. Відвернувся та спав, образилася. Вранці трохи не спалила очами. Все одно в голові друга.

Субота
5 6 7 8 9 10 11 12 Погано спав, але до обіду вже виспався. Знову в воду, грав на гітарі, поки всі грали в якусь гру. Потім в UNO, ну в це і я пограв. Одвезли з Брутом одну дівчину в село на автобус, десь їй далеко треба на роботу. В селі я ганяв гусей, шоб зробити фото. Вернулися. Знову гітара, потім власниця забрала, грала співала, молодець, уміє. А після 18 знову загорілося у неї. Все в очі заглядувала. Ага, все як у Н., копія, і в голові і з зовні, але не те. Не те і все. Каже можеш лягати коло мене. Ох і дівчата. Просидів до 2 знову, не пив, так легше, меньше сниться. А у цієї час бунту, все їй не сиділося, то одне придумає то друге, і так і сяк крутилася, поки не виявила шо смарт загубила. Не заплакала, стала злою, але стримувала себе. Побігла з дівчатами шукати, все облазили, коло вогню все облазили. Не заважав, не знайшли. Попитав де ходили шукати, сходив з ними, подивився. Вернулися, підійшов до вогню, присів, дивлюсь на пісок, невеличка частина піску рівна, справді він. Таке, і шо, це ж з нею знову в наметі один на один, ахаха, вранці знайшли б. Чекав поки не пішла перша спати. Таблеток напилася, і пішла крутитися. Не спала, мене постійно будила, бо надувний матрац.

Неділя, 9 мені все одно снилася Н., бгггг.
Купалися, взяли м'яч, грали в воді, я сидів все фотографував. Поки все позбирали, по черзі рушили. Ми останні. По дорозі балакали, та всі показували фото, лайкали стограми. Я не брав смарт, так шо тільки дивився. Перед містом Брут питав якою дорогою поїхати, кажу бери лівіше. не послухав, стояли годину. Поки стояли балакали, шось я спитав у гітаристки, а вона така чого мене бісять деякі люди, дуже бісять. Всі промовчали. В місті заїхали в крамницю, бо гітаристка хоче сиру, думаю зараз вернеться бо пізно вже, і попросить карту скидок з сусідньої, приготував. Справді вернулася і питає, а карта тільки у мене є, ось, смішно вже. Брут дивився з підозрою, а я шо. Привезли її, вернулася з штукою для ноги, брала собі коли розтянула ногу, дала мені. Мовчки взяв. Далі мене привезли. Нога пухла-пухла. Боліло од низу і до коліна. Шось там у контактах понапідписувалися. Написали всякого. Філ десь з міста поїхав, бо дзвонив мені, а тепер поза зоною. Нічого не писав, те се, заснув.

Сьгодні 7

Нога боліла дуже, подзвонив, сказав шо не прийду. Але, не змогли без мене обладнання запустити, приїхали забрали. Тільки вилазю з авто, виходить вона, не дивиться навіть, а тут С. каже, шо вже й не вітаєшся, стала, сміється та каже, ти черговий, а я чергую. Це вона мені. Привітав, мовчу. Як вернулася, каже завтра ти чергуй. І це не її черга, яка різниця, просто причепилася. Добре. Подумав якшо ще нагадає, викреслю себе з графіку, так і сталося, шось казала, та я не слухав. Треба ж трохи подражнити, ахахаха.

Не знаю, не вміють думати хлопці, узяв і налагодив обладнання. Пішов до лікаря, а лікарь каже, та все добре, так і треба, болить бо ходить став по другому, не на всю ступню. Хоча я сидів, учора а не ходив. Ну може воно й так, дали бумажку, пішов ткнув директору, буду тільки вранці з'являтися, а потім додому. По дорозі в банк зайшов, за всяке платив. Так весь день і пройшов, С. підвіз додому. Ліг і дві години пролежав. Потім крамниця, узяв чого поїсти.
А, синя кофтинка, чорна спідниця, ага, гарно.

Дибр, спати. Відвертості.

Дибр

Jun. 22nd, 2017 10:25 pm
6

Офіс, знову з Валерієм пів дня балакали, почала сипатися база на старому ссд, прекинули на запасний хдд. Ше там шось з 1с не так. Скул скріпт все переписував.

Сидів на місці менеджера С., інколи на неї поглядав, балакать не хоче, так треба.

Завтра на роботу не піду, вранці з Брутом поїду, далеченько. Його компанія збирається. Взяв гітару додому, може з собою візьму, та буду вчитися. Сьогодні ввечорі Р. показав нові заняття, шоб пальці ширше ставити. Пограв меньше години, пішов поїв. Перший раз з понеділка подивився стрічку. Без зображень, все на мопеді, не тяне він на 64.

Ше було пташине молоко.

Дибр, спати. О, пробачення.

Дибр

Jun. 21st, 2017 11:44 pm
5

Все з двома розбираюся. В спідниці знову. Обід з директором, балакали про Кастанеду, шось йому там на тренінгах по нлп розказують шо треба його читати. Кастанеда мені подобався коли читав, але нашо воно йому, всяке буває. Після обіду поїхав з С. за обладнанням та на об'єкт, поки їхали з водяного пістоля по авто стріляли, люди сміються, дорослі з іграшкою, С. з усими розмовляє. Після обіду дивлюсь гітара коло неї стоїть, грала, мабуть увечорі десь виступала. Це з лютого могла брати, але ж не брала. Ага, не дивиться і не балакає. Ну шо ж, так треба. Мовчу. Пограв дві години після роботи, поставив коло її столу, нехай, подивлюсь шо буде, може розіб'є, ото концерт буде.

Пішов поїв до БЙ. Картоплі. Вчора помилився, ой помилився. Багато писати не хочу. Бо не треба. Сплю вже.

Ж. подобається В., але В. мовчить у відповідь. Ахахаха, нехай пробують, не моє діло.

Основне для себе намалював, згадаю як треба буде.

Дибр, спати. Тривалості.

Дибр

Jun. 21st, 2017 12:02 am
4 59

1с зло, директор причепився, ну я йому й виклав все як є, не хоче шоб я працював, так я швидко напишу документу, ахаха. Тоже мені ше управління. Шось там помамляв, кажу я теебе не чую, бо ти балакаєш мовою яку я не розумію. Заткнув.

Насправді просто вона в відпустку піде, поїде там-сям. От і вмикається. Бодався з Валерієм та С. Бо два барани, шо один з пхп, шо другий з 1с. Мабуть знайшов в чому справа з статистикою, розігнало кров, ще подивлюся, може й справді помилку знайшов.

О. каже щоб не надіявся на неї. Гірко стало. А вона перед тим як "я пішла додому або не додому" взяла гітару і проспівала пісню сидячи у мене на столі. Пісня мабуть про те шо вона мене не кохає те та се, нічого не пам'ятаю, бо з С. переписувався і в одне вухо слухав. Нічого шо прослухав, спитав назву пісні, відповідь прийшла. Подарував магніт з Тайланду, ага, брав і для неї. Хвалила гітару, не бере, хоча може взяти в любу мить. Губи, сарафан, не додому. Нехай, так треба.

Насправді я з усими про неї балакаю, а хтось і скаже шось, а далі вона починає співати. Тільки мені тепер прикусити язика треба, бо можу понаписати, чи розказати лишнього. А то все "хлопчик" не курить, не пьє, ну і далі ... Ахахаха, треба помовчати, надіюсь витерплю.

Після роботи година гітари, пішов до парку, ліг на лавку, дивився в небо, чисте, гарно. Читав про алгоритми, для графів. Ті шо в математиці, а не люди.

Помилка, в слідуючому місяці. Вибачайте. (У Хуана день народження, бажаю завжди бути таким же крутим.) Радили кіно amores perros, подивився, це як Lock, Stock and Two Smoking Barrels, тільки краще. Трохи попустило.

Нічого, зараз послухаю пісню, може ще й встигну заснути. Хоча, хто знає.

Дибр. Пошани Хуану.

Дибр

Jun. 19th, 2017 11:10 pm
5 59

Працював. Знову в спідниці, жарко в штаніх, ахахаха. Після обіду десь втікла. Знову одвертається.
Студенти вернулися, поки шо завантажені всяким гамузом. Нема коли їм код ковиряти. Грався з базою. Якісь помилки все шукав, та новий сервер терпугом обробляю.

Після роботи година для гітари, пішов поїв, і хотів на берег йти, але світлофори зеленим вивели до Будинку Кіно, зайшов, там через 10 хвилин він і вона, подивився, от так кіно, коли читав про нього то не хотів йти дивитися, а це вже прийшов, треба дивитися, сподобалося, попса, але сподобалося, особливо кінець, кіно з сіллю. Спробую порадити їй. Ага.

Вернувся, спати. Дибр. Стриманості, чи нестриманості.

Дибр

Jun. 18th, 2017 11:50 pm
Не пам'ятаю в скільки проснувся, снилася, а сон не пам'ятаю.

Поки чекали сватів, поліз вентілятори провірив та повмикав, на продув підпілля. Поприбирав провода коло сонячних батарей. Прибрав трубу з даху(непотрібна), мати попросили. Приїхали гості, почали вітати сестру, поїли торта. Відкрив ноут, там за декілька хвилин до цього дзвонила тітка, набрав, а там баба Марія хоче вітати сестру, привітали, потім мати забрали ноут і утікли в сусідню кімнату. Остання старша рідна людина у матері. Бабі вже мабуть 82. Як в селі на призьбі сіли, балакають, зайшов дядько Дяченко, тітку в Чигирин підвезти. Це однокласник, кращий товариш батька в дитинстві. Побалакали й зним. Далі вони з бабою. Я пішов з дітьми на ставок.

Взяв вудку, закинув, і пішов дивитися як будуть купатися, вода холоднюща, а під сонцем 30, може й більше. Поки купалися племінник та його брат з ними познайомилася дівчина, 9 років. Її мати десь пішла, я остався з дитячім садочком. Затягнули племінника на середину ставка, от і добре, а то сам ще довго б боявся. Спіймав трьох малих карасів, відпустив. Накупалися, грязюкою накидалися, мати дівчини позвала її додому. Хлопці зразу захотіли додому. Пішли поїли. Навчив Сергія стріляти з лука, як вони існують в місті шо не вміють ні зробити лук ні стріляти. Племінник бігає радісний, він меньший а вміє, ахахаха. Знову купатися, просидів до вечора, потім зібралися гості додому. Провели. Знову з вудкою пішов на ставок, як зловив першого великого карася, спитав у матері, чи будуть вони їх їсти, сказали будуть. Почав і мілких скидувати, шоб на сковороду хватило. На сусідніх місцях сидять з вудками та тільки очима кліпають, не клює у них. Ше якісь дядьки по черзи підходили, п'яні, шось роспитували, але з п'яними не бажаю сперечатися, більше мовчав, потікали. Вернувся, почистив велику рибу, остальне мати дочистила.

Приїхав Олексій мене забрати в місто, поїв. Я борщу влупив таріляку. Перекинув гроші сестрі з карти матері. Спати, спати, спати. Дибр, спати. Вічності.

PS переробить стат. з мд5 в номер реп. для нової, старий піддержує спец.

Дибр

Jun. 17th, 2017 10:20 pm
5 6 думав. Бо ранок.

Поїв, зібрався, вийшов в 10, 11 у нотаріуса, мати приїхали, чекали вже мене. До 14 там просиділи. Все оформили. Смішно, буває, той ще нотаріус, та нехай. За послуги 333 зелених. Тепер ще стільки треба на землю та житло потратити, шоб передати сестрі житло в місті, та мені землю. Земля в 3 рази дешевше житла. Як вони оцінюють не знаю, насправді земля дорожче. Та нехай.

Поки сидів у нотаріуса, стс на прицеп не знайшли, спитав у М. по телефону, переслали по почті, переслав нотаріусу. Встиг попрацювати.

Після нотаріуса повів маман до парку, мати перший раз там були, взяв квитки на колесо огляду, зробили круг, але не встигли зробити фото, бо на смарті у матері місця нема. Взяв ще раз квитки, тепер встигли, авжеж на все подивилися. Пішли сіли біля сцени, там дівчина грала на гітарі, потім друга вірші читала, потім хлопець, і якийсь дядько співав жартівливі пісні. Непогано, навіть матері шось сподобалося. Далі повів на зупинку, тільки посадив в автобус, дзвонить Олексій, поїхали на фестиваль зелений. Покрутилися, поїхали за 40 км, до озера, там купалися, вода холоднюща. Вернулися на зелений, біля сцени покрутилися, співають, грають. Багато людей. Дуже багато. Попробував зв'язатися з Філом, не зміг, нічого не чути, тріщить тільки. Пізніше подивився в чат, а він був недалеко в цей час. Ну нічого, додому, зібрався на дачу. Трохи не заснув, зять забрав, поїхали.

Приїхали, зразу прикрутив дверці тумби, відкрив дірки в фундаменті, замотав металевою сіткою. Хотів ше шось робити, мати сказали лягати вже. Маруська за руку вже хватає людей, посміхається матері. Племіннику запустив Бебі бос, нехай подивиться. Поки він їв я почав писати дибр.

Крутиться шось в голові, поки не знаю шо, не розумію чогось.

Дибр, спати. Виваженості.

Дибр

Jun. 16th, 2017 10:45 pm
5 02 6 7

В офіс. Там як завжди, попланували трохи. З Валерієм завели клікхаус, почали переносити дані. Не влізло, поїхав взяв новий ссд на 240, після обіду переперли це діло. 450 мільйонів записів. Я думав за два роки там 2 3 буде, а воно оно як, складували, складували, не вернувся б, так ніхто б їх і не чіпав. А інформація корисна, дуже. Буду з менеджерами балакати, шо їм краще з них витрясти.

Трохи те - трохи се, поїздив з С. Поки в машині каталися, працював. Знову мало часу, не встигаю читати стрічку.

Її попустило, декілька слів мені сказала, от і добре.

Вечір, сидів до пізна, поки все не протестували, з гітарою, ага.
В 21 пішов до Філа, з нім на берег до річки, там якійсь хлопець грає на гітарі та співає. В 23 прийшов ше один з скрипкою.

Посиджу ше. Потім додому, спати. Реальності.

Дибр

Jun. 15th, 2017 10:23 pm
Коллегам, брысь, она умеет пользоваться словами, и ходить по этой дороге, у нее своя не хуже. Для вас слишком остро, и горько. Ищите свой.

7 17
Весь день працював з Валерієм, перекинули базу на ссд, чикрижимо далі. Новий серевер все допилюю.

Вона в спідниці прийшла, накрасилася, кудись зібралася після роботи. Так треба. Слова мені не сказала, мовчить, не чіпав, очей не ловив, нехай так.

З тіткою балакав, вона чоловіка на заробітки відпарвила, дитину до діда. Тепер одна в хаті.

Гітару так і не привіз Олексій, балбес. Після роботи побіг за квитком, на вірші, читав один хлопець в Будинку кіно. Поки чекав процював в БЙ, поїв картоплі. Слухва вірші, знову згадав Графа, це брат Брута, частенько з ним гуляли по горі в центрі міста, він читав свої вірші перед заходом чі після. Пам'ятаю. А тут мало сподобалося, все якесь дитяче, вичурні слова, а тільки для поверхності, де глибина? нема. У неї кращі, набагато. А далі було так, він свій вірш починає читати, а під кінець я вже свій про себе читаю, випадаю з реальності, його під кінець не чую. З глузду ше не з'їхав? Ні. Роздвоєння особистості? Ні. Так сталося. Вперлось мені віршів, я їх почув, і свої встиг сказати. Де воно береться, не знаю. Але краще стало.

Ріша оно... Як Хуан встигає стільки читати, я стрічку не встигаю.

Дибр, спати. Швидкості.

PS Ах да, я тоже так могу, ога. Це не вам.

Дибр

Jun. 14th, 2017 11:27 pm
5 57

до офісу, там з Валерієм цілий день базу ковиряли, лишнє викидуємо, бо розвели свинарник.

Поки студентів немає працюю від забору до обіду, все наслідки серверного лежання викорінюю.

Після роботи ноут почав дивитися, як і думав, дітки трохи погралися, нашо лізли до вінди 8, протухнула, поставив 7. Треба ще дрова. Завтра. Пішов знову в Будинок кіно, Lost Highway. Годину дуже повільно все розвивалося, потім краще, 21 09 сподобалася перша зустріч Піта з дівчиною. Очі очі очі )). Справді гарно, декілька епізодів. Але музики мало. Дуже мало. І ше подумав, чи Лінчу дівчата не давали, чи то йому подобалося "поганих" дівчаток вихваляти.

Поїв у БЙ, додому пішов, причепився дядько пьяний, питає чого шкандибаю, кажу впав з мопеда, не вірить, каже брехать треба краще, а, кажу в Тайланді на мопеді впав, знову краще брехать треба, ахахаха, витягнув квиток туриста з рюкзака, показав, він побажав щастя і почимчикував своєю дорогою.

По другій роботі шось робив, вже не пам'ятаю. Тілько шо причепилися з питанням, сонний, відписав шо лягаю спати.

Вона багато балакала з колегами, все шось гигочуть натовпом. Добре, все веселіше.

Дибр, спати. Здорового альтруїзму.

Дибр

Jun. 13th, 2017 11:33 pm
7 35 Поспав, було почуття як приснилася, але нічого такого не пам'ятаю.

До офісу, там трохи покрутив статистику. Далі О. почав транком гратися, бо виросла база. Поїхав з С. Поки каталися, О. укатав базу, сервер ліг. Вернулися, підняв.

Була в горошок, сумна, чи зла, а може й байдужа.

Планірка вдень, знову шось там придумалося директору, нема чого робить. Думав про своє, трохи, та трохи про новий сервер, бо треба переходити.

Працював, непогано. З чимось розібрався, після роботи вже. Гітари немає, Олексій обіцяв привезти, не привіз. Нічого, поїв у BY, поки там сидів під дві години, попрацював на другого роботодавця. А потім пішов до кінотеатру Будинок кіно, там Twin Peaks: Fire Walk With Me. Сподобалося. Запрошення на два місяці забрав, безкоштовно ходити таки краще.

Після кіно на вулиці якось дико, люди сперечаються про те хто більше пропив, чи у кого більша тара під каву, або хтось не встигає за кимось. Кожен відстоює свою точку зору, як супергерой захисник планети. Через пів години пройшло. Але цікаве спостереження над собою.

Взяв поїсти, дибр, спати, бо знову сонний. Склянковості, бо гарне слово.

Дибр

Jun. 12th, 2017 07:30 pm
П'ятниця

6 07
Цілий день пробалакав з Валерієм, колись працював з нами, він показував код, який написав та й покинув без діла.

Привіт не каже, але розмовляє, по ділу, подивлюсь шо далі буде, нічого обнадійливого, нехай, так треба.

Після роботи до матері, там для С. та С. набрав картоплі, моркви, буряка, варення, та ше якоїсь консервації.

Знову в місто. Приїхав, набрав О. вони збиралися десь посидіти, каже бігом до нас там і там, таксо мені позвав. Приїхав, знайшов їх, сидять вже веселі. Поки замовляв пепсі, подзвонив черговий з роботи Ж. Нічого не чути бо грає музика, вийшов, справили. Повертаюсь, виходить Ж. з дівчиною, побалакали, вони десь ше пішли. Думав шо до 23 та бігом спати, ага, вже, в 2 приперся додому, сонний. Як виходив з ресторану побачив двох знайомих, підійшов, побалакали, через Брута знайомі, кажуть Брут без настрою не захотів приєднатися. Гарно посиділи.

Суббота

6 47
Встав, з ногою погрався, поки чекав Брута, після 9 приїхав мене взяв, поїхали до нього на дачу. Заїхали придбав бинта, замотав ногу. Балакали. Буде розлучатися. Осталося 10 тисяч зелених кредитів. І кожен вибирає собі дорогу. Визнає що шлюб був помилкою.
Трохи для себе.
Мовчав, і далі буду мовчати відносно цього діла. Була одна моя помилка. 9 грудня 2001 8:45 выкладача не було, перший курс, елементи вищої математики, з Брутом та його братом ми вже зшушукалися, вони сиділи серед відмінників у першому ряді, я сидів на останніх рядах, серед балбесів. Приклад розбібрали з ним, він зібрався до свого місця, ну і показав на дівчину одну, сподобалась йому, а я здуру одобрив жестами, дівчина гарна і груди великі, прозвали Альо. От тільки Альо дивилася на мене в цю мить. Рік погуляла з Брутом, а далі стала до мене чіплятися. Послав. Далі якось трапилось половина групи пила у мене на роботі, Альо напилася, Андрій її забрав до себе. Через три дні Брут прийшов до мене з небезпечною бритвою, побалакали. Далі Брут по тирнетах знайшов собі схожу дівчину, з міста Пенза. Приїхала нова дівчина через пів року. Оженилися через якийсь час. Діплом для Альо робив я, бо куратор так придумав. Мовчки зробив, балакати з Альо не став. Тепер у Альо троє дітей, а все до мене чіпляється. Шо значить невчасно при всіх показати на великі груди молодої дівчини. В 2007 балакав з нею, казала закохалася після того жесту. Не думав шо воно так повернеться, але час в зошиті записав. Брут все знає.
Тепер для жінки Брут живе зі мною. Нашо воно йому треба, та нехай, насправді вже підселився, мовчить до кого, хоча я знаю, вчорашні друзі здали.

Задрав ногу та сидів на сонці грівся, балакали про всяке. Потім розтопили баню, години 3 грілися, потихеньку, випив трохи пива з ним. Далі м'ясо, посиділи на вулиці, проектор завели, Хоббіт 2: Пустка Смога, дивився я його у Львові, та нічого.

Після 2 30 лягли.

Неділя
8 14
Лежав все міркував. 10 Пішли на вулицю, Брут доробив там ше шось, тирнетів там немає, так шо сидів під сонцем, ногу тільки замотав. До 14 виїхали, Брут жінку зустрічати, а мені на день народження до Олексія. Поїли та на сонці пеклися, хлопці почали напиватися, хтось поїхав, хтось приїхав, взяли гітару, грав, не тільки я, хлопці також грали. Почали співати, потім хлопці напились так шо грати вже не могли. Почалась злива, сховалися в сарай, 4 на 3. Хлопці почали танцювати, я тільки руками підтримував, ногу замотав і не чіпав. Гриміло, блискало, в сараї хлопці допилися шо вже дехто не міг стояти. Знову до 2 без зупинки, сонний зовсім був, чужі черевики взяв, не пам'ятаю як, переплутав. Злива пройшла, вулицю розмило, заліз в авто, поки їхали, трохи в велику калюжу не заїхали, вже декілька авто мигало посередині калюжі. Приїхали додому до Олексія, завалився спати.

Понеділок
7 36
Лежав, нічого не хочу, міркував.
9 гітара, тихенько почав грати. 10 всі повставали, поїхали прибирати срачі. Прибрали, хтось допивав горілку, таке. Вернулися, грав на гітарі, вони полягали спати. Побалакав з Валерієм знову, каже шоб плюнув на "неї", стало погано, сказав шо поки не можу балакати. Скрутило. Потошнило, пройшло. Грав на гітарі. Легше, тільки пальці вже дуже болять. Під вечір всі повставали, поїхали на день міста, воно не тільки міста, але для мене - тільки міста. В центральний парк, там грають рок, Арію, мені не подобається, дощ майже всих розігнав, покрутилися, поїхали в Перці, замивили піцу та чаю, хтось алкоголь. Сидю дописую дибр, сонний як є, помилок буде море. Коли додому не знаю, як повезе. Дзвонив зять, треба комусь справляти ноут. Дзвонила тітка, відписав їй. З сестрою побалакав трохи. З кицькою Олексія погрався лазером. Пробував шось робити, не той час, ніяк. Бронебійності. А як же. Тільки так.

Дибр

Jun. 8th, 2017 10:16 pm
6 07, оце поспав.

Не поїв, бо вчора не приготував, і звснув. Поперся до офісу.

Планірка, треба данні збирати та в 1с передавати. Спитав, працює обмін, ні, як упав докер, а з ним бітрікс так і не працює. А впало все із-за помилок які повилазили після того як підняли апач біля 1с. Ага, і бітріксоїд заявив шо він жде коли йому піднімуть нову систему, бо він не вміє. Як? Як він працює, і не вміє ставити цю халабуду? О. сьогодні після обіду пішов кудись на співбесіду. Бо не треба клянчити у людини поставити за когось систему.

Ну то таке.

Спізнилася, але прийшла. Худюща ..., хворіла, дуже. Принесла пиріг, для всіх, а я ж не їв, пішов перший схватив самий великий шматок. Трохи слів і мені від неї перепало. Таке діло мені подобається. Ще випадково зустрілися очима, колючий погляд, або після хвороби, або не хоче шоб заглядував, та я й сам не зрозумів як трапилося. Була весела, де воно в неї береться.

Далі ноги в руки і з С. поїхали, непогано так попрацювали.

Вернулися, знову мене закидали питаннями. Ше там шось переробив та запланував. Не цікаве. Де мої студенти? Тепер мені їх не вистачає. 16 червня, я почекаю. Ну добре, з вихідними 19.
Гітара після роботи. Краще й краще, тепер темп, темп і ще раз темп.

Починає знову до книжок тягнути, тільки б щось маленьке попалося, а краще вірші.
Вихідні вже забиті, хто б знав.

Все, досить. Дибр, спати. Звитяги.

Дибр

Jun. 7th, 2017 10:00 pm
4 17 а далі думи, думи, думи. Поспати ще встиг.

Офіс, про шось там чіплялися на планірці, нічого цікавого не запам'ятав. Таки в голові код переписував, воно швидше. Потім крутився, то одін то другий до мене з питаннями підходили. Сів переписав те що надумав вранці. Потім ще задач понаписав собі. Повчив трохи одного менеджера в новій адмінці крутитися. Під кінець позвав О., у ньго зупинка в якійсь частині бд, годину помусолили, буде перероблювати.

Гітара, потроху легше й легше, поїв, додому. Перебрав смарт, камера знову працює.

Нема все.

Ще одну роботу пропонують, але ні, 11 плюси, сьогодні, ага, вже, тікати від таких треба.

Прикинув, де б не працював, скрізь є свої люди, жалітись шо через них не беруть на роботу дурниця, якшо вмієш робити те шо треба, візьмуть, бо потрібен той хто буде заробляти гроші для всіх свояків.

Де береться енергія - не розумію. Нога прив'язала мене, але ж як на поверхні сонця спалахи крутить, так в голові думки. Припікає, авжеж. Почергово розказую коллегам, шо був не в У. а в Т. , чекаю хто перший пробазікає. Хочу знати наскільки вистачає мовчання.

Сестра дзвонила тільки, шось буде, питала про ногу, оце так справи, давненько такого не було.

Вдень періщить +30, вночі +6. Клімат такий. Нога все опухла під вечір.

Дибр. Спати. Безтурботності.

Дибр

Jun. 6th, 2017 09:56 pm
4 5 6 7 Лежав, міркував. Ну а шо.

Прийшов до офісу, завалили роботю, давненькл такого не було, трохи вперся. Бо докер та бітрікс, фу. Позвали старого адміна В., той все швидко зробив як треба. Сам він зараз десь під Чітою. Розумний, але толку мало, вивчить нове шо, пограється, і покіне. Не розумію. Бува.

Надиктували мені гору завдань, в новий сервер. Багато хочуть. Хоча і грошей підкінули, знову в гаманець не поміщаються. Якщо так піде й далі то прийдеться робити якусь карту.

Ще один роботодавець з'явився, знову робота, а шо ж ше. В обід працював, бо треба.

Нога пухне, мажу всякими мазюками. Не болить, та й пухне вже полегше, вище п'яти та спереді. Спереді ще гарно пухне. Пройде.

Потроху розкидався з роботою. Після роботи грав на гітарі, годину з гаком. Зайшов поїв, в сквер, ліг на лавочці, читав книжку. Додому. По дорозі знайшов вайфай в смарті, навіть поставив портал в інгресі, та бротові відповідь написав, він чогось тільки через вайбер сидить.

Прийшов, те се, написав товариш, давненько його не чув. Зве в баню. Пише спробує жити один, деякий час. Дитині 10, хлопець. Мабуть занйшов другу. Мовчав йому, як він женився, і тепер мовчатиму. Його справа. Йому так треба.

Ше шось було.

Дибр, може працювати, спати. Заздалегідність чекає.

Дибр

May. 31st, 2017 09:39 pm
5 чи 6, не пам'ятаю.

Останній день, завтрашній день в дорозі. Коли доберусь до тирнетів не знаю.

Сьогодні весь день на пляжі під сонцем, трохи згорів. Нога ще краще, цілий день в воді. З Підлісним так і не зустрілися, ну то таке.

На берег винесло товстий бамбук, діти почали гратися на ньому, а з нього вискочили краби, багато, і великі, діти перелякалися, розбіглися, дорослі похватали смарти і почалися фотополювання.

Сходили знову в Сабайджай, не Сагайджай, там помилка в 4сквері, Філ якийсь там адмін чи модератор, виправляв. Пробував краба, печеного. Добре. Взяв пива у А., запити, дуже добре, хоча і гостре.

Сиділи думали, як так трапилося, що в європах вело можуть украсти прямо в центрі міста, а в азії з дикими людьми ніхто мопеда не трогає, і шолом можна покинути на зеркалі, ніхто не вкраде. Цікаве питання.

Працював, студенти завалили питаннями, писав відповіді. Їм навіть завдання не треба давати, схватили кожен свій іссай з гітлаба, і працюють, розуміють шо до чого, один з торони сервера, другий з сторони клієнта. Молодці, шо значить цікаво.

Думав, ага.

Дибр, може засну трохи. Спільності.

Дибр

May. 30th, 2017 09:00 pm
6, чогось подумав що 8, лежав-лежав, лежав-лежав, нічого до 9 долежав. Думав.

Нога краще виглядає, поки лежав.

Поїв, бухгалтерія шось перещитала, сказали на 200 зелених більше грошей видали чим нащитали, так то й так. Після дощу на пляж. Заліз у воду, холодніша чим неділю тому. Вночі принесло велике дерево на берег, сів на нього, хмари, так що просто сидів дивився на море. Людей мало. Думав. Про код теж.

15, вернувся в номер. Щось мені там стали писати по роботі. Пішов до ресторану, поки їв, ткнув пальцем в небо, підказав хлопцям як налагодить зялізяку на об'єкті, буває таке, зразу знайшли несправність. Або хлопці заледащіли.

Пішли на базарь, там взяв магнітів. Як на мене нема там нічого цікавого, слони та пісюни-цукерки. Хтось ром шукав.

Нога стала пухнути, пішов в номер, взяв креветок по дорозі.

Дибр, спати. Стрункості.

Дибр

May. 29th, 2017 10:01 pm
4 48

Лежав до 6 30, поїли, зустріли бусік, поїхали.

Приїхали кудись на материк, 2 години їхали. Там по річці бурхливій спустилися, один хлопець що з веслом співав гарно, на слонах покаталися, поїли, далі до мавп поїхали, кормили. Я так, за компанію, мовчазний та кволий.

Вернулися, пішов у море заліз, та йсидів на пляжі до 18. Сходили знову в Сагайжай(хотіли вчора, але він в неділю не працює), поїли.

Нога дуже опухла поки вертався. Та нічого, пройде.

Весь день розказував тайцям, шо з ногою, питає кожен другий.

Бачив як дядько робив дах з пальми та бамбука.

І багато квіток, всяких, різних. Багато, дуже гарні.

Ліг віпочити, дибр, спати. Витримки.

Дибр

May. 28th, 2017 10:42 pm
7 пізно встав.

Дощ до обіду. Після пішли шукати єкскурсії якісь.

Грали в війнушку з А. через дорогу, він парасолькою, а я пальцем. Хтось з місцевих стояв сміявся, хтось утік, бо я шкандибаю та весь в синяках. Я ховався за всякі авто і він за колони альтанки.

Знайшли продавця екскурсій, тітка мене там спитала, впав з мопеда, чи шо. Казав ага, далі питала скільки за мопед віддав, кажу одну сотню зелених, питає і це все, казав ага, а вона ой лакі мен, і показує якесь довге число на калькуляторі, це мабуть за новий мопед. Взяли екскурсію на завтрашній день.

На пляж, трохи загоріли, заліз до поясу, нога ще опухла.

До 17 30 посиділи, потім по номерах, зібралися до Сала Мексікалі, поїсти. Шукали тук-тук, вечір, дорожче чим вдень, дійши до тітки яка продала екскурсію, спитали у неї, вона зразу зателефонувала до когось, приїхав бус, повіз нас на місце, і чекав поки поїмо. Дешевше чим тук-туком. Картоплю там добру приготували, і сіль не дрібна, уміють, поїв.

Усе добре, а потім як прищемить щось в голові, скучив і все, хоть на очі друзям не трапляйся, все питають шо таке. "Та нічого", мовчу.

Вернулися, всі в номери, я пішов до моря. Там зторгував вказівку лазерну. Погрався трохи, бо гарно, на вологий пісок навів, віддзеркалює і видно як несе з моря туман.

Дибр, спати. Відвертості.

Profile

Alex Krivolutsky

July 2017

S M T W T F S
      1
2 3 4 5 6 78
9 10 11 12 1314 15
16 17 18 19 2021 22
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 24th, 2017 12:37 am
Powered by Dreamwidth Studios